Close
 Close

Develor Ukraine

Show all contacts
Magazine  

Рекомендовані статті

Новости

Первое Международное исследование клиентского опыта

В марте 2015 года DEVELOR запускает первое в Украине Международное исследование клиентского опыта. Сегодня Украина переживает тяжелые времена. Но даже в самых лучших экономических условиях существует такое явление как конкуренция. И каждый бизнес всеми силами старается выделиться, подняться над конкурентами и заполучить как можно больше лояльных клиентов. Как же создать лояльность? Мы в Develor говорим, […]
Блог

6 порад для ефективного управління віддаленими командами

Найважливіші аспекти, на які слід звернути увагу лідеру, що керує віддаленими командами.
Дізнайтеся більше в блозі

Знайдено в Послуги та рішення

  • Please, type at least 3 characters in search input to find solutions.
Переглянути всі послуги

Знайдено в Ресурсах

  • Please, type at least 3 characters in search input to find resources.
Перегляньте усі ресурси
  Contact Us

А ви теж після різдвяного відпочинку виглядаєте як одна з героїнь Едварда Мунка?


Так, ви нарешті виспалися, вдосталь наїлися олів’є, побачили усіх друзів та родичів і вже мали б бути цілком готовими до нового робочого бою. Проте щось не склалося  і ви лише безпомічно борсаєтесь у купі робочих завдань. Не чекайте поки стресова хвиля накриє вас з головою.
По-перше, видихніть. Не потрібно навантажувати себе в перший день та дорікати собі, що ви не корпоративний супергерой. Прийшовши в перший день на роботу, спробуйте увійти в робочу колію плавно, без ривків.
По-друге, думайте позитивно. Зрештою, початок робочого тижня – це не так і погано. За довгі новорічні канікули ви вже точно встигли засумувати за коханою роботою: за досягненням професійних цілей, спілкування з колегами, врешті решт за стінами рідного офісу.
По-третє, приділіть увагу плануванню свого часу та навантаження. Це найбільш  ефективний спосіб організації робочого процесу, що значно знижує ризик стресових ситуацій.

  1. Запишіть.

Так вже сталося, що наша голова не може тримати в собі багато інформації. Витрусіть все з неї та подивіться на свої справи згори. Запишіть всі свої завдання та плани на папері, занотуйте в ноутбуці чи смартфоні. Так легше буде розібратися.
       2.  Організуйте.
Отриману інформацію слід розкласти по полицям. Визначте для себе активні дії, які можна зробити швидко,  довгострокові проекти, що потребують декількох кроків, проекти в режими очікування та події, які необхідно занотувати у календар.
        3. Виконуйте
Ну от тепер, коли у вас все організовано, слід зробити список проектів та активних кроків та почати Діяти!
P.S. Якщо організувати роботу все ще важко,ми знаємо, як Вам допомогти: “Професійне планування задач” 

Обробляйте гібридні операції

Завантажте безкоштовний гайд з управління гібридними командами.

Related articles