Close
 Close

Develor Ukraine

Show all contacts
Magazine  

Рекомендовані статті

Новости

Первое Международное исследование клиентского опыта

В марте 2015 года DEVELOR запускает первое в Украине Международное исследование клиентского опыта. Сегодня Украина переживает тяжелые времена. Но даже в самых лучших экономических условиях существует такое явление как конкуренция. И каждый бизнес всеми силами старается выделиться, подняться над конкурентами и заполучить как можно больше лояльных клиентов. Как же создать лояльность? Мы в Develor говорим, […]
Блог

6 порад для ефективного управління віддаленими командами

Найважливіші аспекти, на які слід звернути увагу лідеру, що керує віддаленими командами.
Дізнайтеся більше в блозі

Знайдено в Послуги та рішення

  • Please, type at least 3 characters in search input to find solutions.
Переглянути всі послуги

Знайдено в Ресурсах

  • Please, type at least 3 characters in search input to find resources.
Перегляньте усі ресурси
  Contact Us

Астронавти повинні бути найкращими в одному: жити в обмеженому просторі протягом тривалого періоду. Ось кілька порад для всіх, хто потрапив в схожий сценарій 🙂 
Майже 20 успішних років життя на Міжнародній космічній станції та понад 50 польотів в космосі без нещасних випадків. Астронавти та психологи НАСА вивчили, яка поведінка людини створює здорову культуру для життя і роботи в невеликих групах. Вони визначили 5 загальних навичок і визначили пов’язані поведінки для кожної.

Навичка 1 – Комунікація

Про що це?
Успішна комунікація означає говорити так, щоб вас чітко зрозуміли. Активно слухайте, підбирайте невербальні підказки. Визначайте, обговорюйте, а потім працюйте над вирішенням конфлікту.
Що робити?  
Для успішної комунікації вільно діліться інформацією та почуттями. Поговоріть про свої наміри, перш ніж вживати заходів. Використовуйте правильну термінологію. Обговоріть, коли ваші або чужі дії виявилися не такими, як очікувалося. Знайдіть час для розбору після успіху або конфлікту. Прослухайте, а потім повторіть повідомлення, щоб переконатися, що вони зрозумілі. Визнавайте свої помилки.

Навичка 2- Лідерство

Про що це? 
Лідерство визначає. наскільки добре команда адаптується до умов, що змінюються. Лідер посилює здатність групи виконувати свої завдання за допомогою позитивного впливу. Створює атмосферу довіри.
Що робити?  
Щоб добре практикувати Лідерство, візьміть на себе відповідальність. Пристосовуйте свій стиль до свого середовища. Призначайте завдання і ставте цілі. Подавайте приклад. Надавайте інформацію, зворотний зв’язок, навчання і підтримку. Переконайтеся, що у ваших товаришів по команді є ресурси. Говоріть, коли щось не так. Задавайте питання. Пропонуйте рішення, а не тільки вказуйте на проблеми.

Навичка 3 – Догляд за собою

Про що це? 
Догляд за собою означає відстеження того, наскільки ви здорові на психологічному і фізичному рівнях. Це охоплює гігієну, управління своїм часом і речами, сон і підтримку настрою. За допомогою догляду за собою ви демонструєте свою здатність проявляти ініціативу, щоб залишатися здоровим.
Що робити?   
Щоб практикувати правильний догляд за собою реально оцінюйте свої сильні і слабкі сторони та їх вплив на групу. Вчіться на помилках. Визначте особисті тенденції та їх вплив на ваш успіх чи невдачу. Будьте відкриті у своїх слабкостях і почуттях. Прийміть заходи, щоб пом’якшити свій власний стрес або негатив (не передавайте це групі). Будь соціальним. Шукайте зворотний зв’язок. Встановіть баланс роботи, відпочинку та дозвілля. Будьте організованим.

Навичка 4 – Догляд за командою

Про що це? 
Team Care визначає наскільки здорова група на психологічному, фізичному і матеріально-технічному рівнях. Визнайте, що на це можуть впливати стрес, втома, хвороби, запаси, ресурси, навантаження і т.п.  Забезпечте оптимальну роботу команди, незважаючи на труднощі.
 Що робити?  
Щоб добре практикувати Team Care, проявіть терпіння і повагу. Заохочуйте інших. Контролюйте свою команду на наявність ознак стресу або втоми. Заохочуйте участь в командних заходах. Розвивайте позитивні відносини. Пропонуйте та приймайте допомогу. Розділяйте радощі, визнавайте помилки.

Навичка 5 – Життя групи

Про що це? 
Навички групового життя – це те, як люди співпрацюють і стають командою для досягнення мети. Виявлення та управління різними думками, культурами, сприйняттям, навичками та особистостями. Продемонструвати стійкість перед обличчям труднощів.
 Що робити?  
Співпрацюйте, а не змагайтеся. Активно розвивайте групову культуру (використовуйте культуру кожної людини для побудови цілого). Поважайте ролі, обов’язки та робоче навантаження. Беріть на себе відповідальність. Не скупіться на похвалу. Будьте спокійними під час конфліктів.
 
Ви можете досягти успіху в ізоляції, якщо ви свідомо ставитеся до своїх дій та будете піклуватись про свою команду. Для того, щоб підтримувати ефективність своїх команд, НАСА та Європейська космічна агенція використовували в своїй роботі  інструмент TEAM SOCIOMAPPING. В сучасних умовах ми вирішили допомогти бізнесу та пропонуємо вам отримати У ПОДАРУНОК даний інструмент.

ℹ️ Ви можете досягти успіху в ізоляції, якщо ви свідомо ставитеся до своїх дій та будете піклуватись про свою команду. Для того, щоб підтримувати ефективність своїх команд, НАСА та Європейська космічна агенція використовували у своїй роботі  інструмент TEAM SOCIOMAPPING. В сучасних умовах ми вирішили допомогти бізнесу та пропонуємо вам отримати У ПОДАРУНОК даний інструмент.

 

Обробляйте гібридні операції

Завантажте безкоштовний гайд з управління гібридними командами.

Related articles